2019

Четвер, 19 грудня 2019

Обласні змагання, присвячені Дню Збройних сил України

18 грудня 2019 року на базі Хмельницького обласного стрілецького клубу відбулись обласні змагання, присвячені Дню Збройних сил України, у яких участь взяли 24 команди . Серед них команда міста Славути у складі: Бондарука Назара, Машука Владислава, Мороза Максима, Карплюк Оксани, Галузи Олега (учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. )На етапі "Спорядження магазину" змагалися Мороз Максим, Машук Владислав (учні ЗОШ І-ІІІст№6) та завоювали 3-е місце , на етапі "Розбирання та складання АК-74" команду представляли Мороз Максим та Бондарук Назар, які також посіли 3-е місце. На етапі "Стрільба з малокаліберної гвинтівки" виступала вся команда. Учні стріляли з відстані 25 м. та отримали 5-е місце. У загальному заліку команда закладів загальної середньої освіти міста посіла 3-е місце.
Вітаємо переможців та дякуємо керівнику команди Перепелиці М.В.

Read more

«Різдво в Європі»

19 рудня 2019 року у школі відбувся святковий івент «Різдво в Європі» Учні презентували власні дослідження «Як святкують Різдво у різних країнах світу». Також був проведений майстер-клас «Різдвяне сердечко», у якому взяли участь учні початкових класів. А на завершення презентація традиційного і new-made різдвяних столів.

Read more

Понеділок, 16 грудня 2019

Lень Святого Миколая

В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом. Діти вірять у Святого Миколая і чекають подарунків.
У переддень свята Миколая в школі відбулась виставка учнівських робіт «Новорічна композиція. Український сувенір».

Метою акції був розвиток почуття милосердя, доброзичливості, виховання моральних та духовних цінностей учнівської молоді, а також розвиток творчих здібностей дітей .

Учні створили святкову атмосферу у холі школи, виготовляли декоративні різдвяні віночки з різних матеріалів, стилізовані ялинки, новорічні композиції . Діти залишилися задоволені процесом та результатами дійства.

Read more

Четвер, 12 грудня 2019

«Пригоди крапельки»

Під час виховного заходу «Пригоди крапельки» здобувачі освіти 1-Б класу Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. вчились досліджувати властивості води, виробляли навички економного її використання, з’ясовували значення води для рослин, тварин, людини. Першокласники дізнались, що вода є необхідним компонентом в харчуванні людини. Достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму. У дитячому організмі води більше, ніж у дорослому. Саме тому для росту і поділу клітин організму обов’язково треба пити воду. Якщо людина вживає достатньо води і мікроелементів, мозок працює краще. Кмітливість і здатність до навчання залежать від споживаної води. Дітей застерігали не зловживати „кольоровою” водою з хімікатами ,вживати компоти із сухофруктів, трав’яні чаї, ягідні морси. Але пам’ятати: звичайна питна вода найкорисніша, вона забезпечує здоровий ріст і активний розвиток організму.

Read more

Середа, 11 грудня 2019

Ось що я роблю, аби бути здоровим

Ідея здорового способу життя проходить у початковій школі крізь усі навчальні предмети. Учні засвоюють правила дорожнього руху для пішоходів, правила безпечної поведінки вдома, у школі, на вулиці, у громадських місцях, серед природи, здобувають знання щодо особистої гігієни.

Здоров’язберігаючі ідеї інтегруються в усі навчальні предмети. На уроці трудового навчання учні 4-А класу (класний керівник Сахнюк Світлана Іванівна) під час вивчення теми «Колаж. Поняття про колаж. Комбінування різноманітних матеріалів для створення композиції-колажу». Практична робота. Виготовлення сюжетної композиції-колажу за власним задумом. «Колаж здоров’я» четвертокласники у групах та індивідуально створювали й презентували в медіатеці школи колажі «Ось що я роблю, аби бути здоровим…».

Read more

Вівторок, 10 грудня 2019

Спортивні перерви

В рамках проекту "Healthy schools" учні школи активно проводять спортивні перерви

Read more

П'ятниця, 06 грудня 2019

День корисних звичок

В рамках проекту "Healthy schools" у 7-Б класі Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 був проведений День корисних звичок. Усім відомо, що стиль життя людини має величезний вплив на її здоров’я. Мичудово розпочали день та продуктивно його провести. Учні з радістю долучились до ранкової зарядки, руханок на перервах та фізкультхвилинок на уроках. Влаштовували прогулянки на свіжому повітрі, а також провітрювали класні кімнати. Дотримувались правил собистої гігієни, вживали корисну їжу, пили більше води, вчилися уникати стресових ситуацій. Виховна година «Обираємо здоровий спосіб життя» допомогла зважити усі «за» і «проти».

Read more

Середа, 04 грудня 2019

Вітамінні перерви

В рамках проекту "Healthy schools" учні 6-А класу активно впроваджує «Вітамінні перерви», на яких ласують фруктами та овочами, які корисні для здоровя

Read more

П'ятниця, 29 листопада 2019

День Гідності та Свободи

21 листопада у школі відбулися  заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою проведення яких було утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні. День гідності та свободи  назавжди залишиться в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004р.) та Революція гідності (2013р.). У цей день учні школи підготували тематичну виставку малюнків та презентацій. Учні 8 класу  переглянули фільм “Революція гідності” , що розповів про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Read more

Мій здоровий сніданок - запорука щоденного успіху

В рамках проекту "Healthy schools" учні 6-А класу прийняли участь у заході "Мій здоровий сніданок - запорука щоденного успіху"

Read more