2020

П'ятниця, 11 вересня 2020

«Ми майбутні олімпійці»

З нагоди проведення Олімпійського тижня здобувачі освіти початкової  ланки взяли участь у конкурсі малюнків «Ми майбутні олімпійці». Конкурс проводиться з метою популяризації фізичної культури і спорту серед дітей  та заохочення дітлахів до щоденних занять фізичною культурою і спортом.

Юні художники за допомогою олівця або фарб розповіли  про своє бачення здорового способу життя, улюблений вид спорту та спортивні уподобання. Найкращі малюнки були нагороджені призами.

Read more

Четвер, 10 вересня 2020

«Наші олімпійці»

10.09. 2020 для здобувачів освіти Славутської гімназії № 6 були проведені виховні години «Наші олімпійці» та ведіолекторії «Olympikstories, на яких учні дізналися про історію Олімпійських ігор та познайомилися з видатними спортсменами, які досягли високих результатів у спорті та прославили наше місто та нашу державу.

Read more

Середа, 09 вересня 2020

Ми за рух , рух – це життя!

Заняття фізичною культурою, спортом, ранкова зарядка, правильне харчування – запорука гарного самопочуття та відмінного стану здоров’я людини. Кожного ранку вчителі фізичної культури проводять зарядки на свіжому повітрі . Здобувачі освіти активно та охоче виконують комплекси фізичних вправ, отримуючи позитивні емоції. Зарядившись бадьорістю, учні з гарним настроєм приступають до навчання. Адже ранкова гімнастика сприяє підвищенню розумової діяльності, викликає радісні відчуття. Тож, ми за рух, бо рух – це життя!

Read more

Вівторок, 08 вересня 2020

«Швидше! Вище! Сильніше»

З метою розвитку олімпійського руху, у  Славутській гімназії № 6 був проведений Олімпійський урок.

Основна мета олімпійського уроку – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

В ході проведення Олімпійського уроку учні гімназії дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги, вчителями були проведені естафети з елементами легкої атлетики: передача естафетної палички, попадання м’ячем в ціль, стрибки на дальність, швидкий потяг.

Між естафетами було проведено цікаву олімпійську вікторину. Такі уроки допоможуть навчати та виховувати учнів під знаком ідей і принципів патріотизму та олімпізму.

Read more

Понеділок, 07 вересня 2020

«Старт! Увага! Руш!»

В рамках Олімпійського тижня, вчителями фізичної культури був проведений забіг «Старт ! Увага! Руш!» , у якому взяли участь здобувачі освіти гімназії. Щоб не порушувати умови карантину   забіг проходився в межах класу, де учні змогли позмагатися в спритності зі своїми однокласниками.

Вчителі фізичної культури  завжди вчать своїх вихованців цінувати власне здоров’я, залучають їх до активних занять фізичною культурою та спортом , виховують в учнів потребу в постійній руховій активності, для зміцнення власного здоров’я.

Read more

«Олімпійський тиждень»

З 7 по 11 вересня 2020 року в Славутській гімназії № 6 проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

В рамках Олімпійського тижня  вчителями фізичної культури були проведені олімпійський урок «Швидше! Вище! Сильніше», спортивний забіг «Старт! Увага! Руш!», конкурс малюнків «Ми майбутні олімпійці», для учнів 2 –х класів, виховна година «Наші олімпійці», «Олімпійські перерви». Проведені заходи  мають велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до занять спортом.

Read more

Середа, 02 вересня 2020

Перший урок

Перший урок в навчальному році — важлива подія для усіх учнів. Важливо, щоб початок нового навчального року налаштував здобувачів освіти на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

«Життя врятує обізнаність!» - саме під таким гаслом розпочався новий навчальний 2020-2021 рік. Адже зараз особливий час. Ми маємо бути сумлінними та свідомим громадянами своєї країни та колективно працювати над тим, щоб наша країна була не лише квітучою, але й здоровою.

Учителі ретельно продумували кожен момент свого уроку, щоб якомога краще пояснити дітям нові правила, які діятимуть у навчальному закладі в умовах пандемії.

Read more

Вівторок, 01 вересня 2020

Привіт, гімназія!

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до гімназії, щоб знову сісти за парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і дев’ятикласників  особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів девятого  класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року.

Свято Першого дзвоника відбулося у форматі танцювального батлу між першокласниками і випускниками, а далі захоплюючий квест. Здобувачі освіти першого класу зуміли помандрувати цікавими станція нашої гімназії і висадили «Алею Першокласника», яка буде радувати їх своїми квітковими барвами.

Read more

Понеділок, 24 серпня 2020

П'ятниця, 10 липня 2020