Тимчасове призупинення освітнього процесу

СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6

НАКАЗ

28 січня 2019 року                   Славута                                           __

Про тимчасове призупинення освітнього

процесу у закладі

Відповідно до рішення виконавчого комітету Славутської міської ради              від 25.01.2019 року № 28 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу              у закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти та закладах культури міста Славути», наказу управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради № 21 від 25 січня 2019 року «Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах освіти міста» з метою запобігання поширення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1.Тимчасово призупинити освітній процес у закладі з 28 січня 2019 року до стабілізації епідеміологічної ситуації.

2.Скасувати на зазначений період проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

3.Проінформувати батьків, учасників освітнього процесу про тимчасове призупинення занять та зміни в роботі освітнього процесу.

4.Заступникам директора Івановій Л.О., Талемонюк В.Д., Ляшуку О.А.

4.1.Спланувати роботу педагогічних працівників на час призупинення освітнього процесу та забезпечити належну організацію.

5.Педагогічним працівникам:

5.1.Забезпечити виконання навчальних програм шляхом ущільнення навчального матеріалу, об’єднання окремих тем, використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення навчального матеріалу, застосування технологій дистанційного навчання, використання резервних годин навчальної програми, тощо.

5.2.Забезпечити інформування учнів та їхніх батьків про умови відпрацювання навчальних програм, дистанційну навчальну діяльність засобами шкільного сайту та індивідуальних консультацій.

5.3.Провести роз’яснювальну роботу з батьками щодо організації дозвілля дітей у період призупинення навчально-виховного процесу.

6. Завідуючій  господарством Корсун Т.М.:

6.1.Забезпечити цілодобовий нагляд за приміщеннями закладу.

6.2.Розробити графік чергування техперсоналу.

6.3.Забезпечити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів) в приміщеннях закладу.

6.4.З метою економії коштів опалення приміщень проводити у розмірі 50%.

6.5.Забезпечити дотримання відповідної температури  повітря в приміщеннях закладу, проведення регулярних наскрізних провітрювань приміщень, за умови відсутності в них дітей.

7.Медичній сестрі школи Піжику О.І.:

6.1.Взяти під контроль дотримання санітарно - гігієнічних протиепідемічних та дезінфекційних режимів.

7.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                    Л.М.Кондратьєва

З наказом ознайомлено:                         О.А.Ляшук