Мовознавчий хакатон

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшов “Мовознавчий хакатон”, в якому брали участь учні 6-11 класів.

Школярі із захопленням виготовляли леп-буки на задану тему. Учням не лише вдалося організовано і цікаво попрацювати у командах, але й одночасно пригадати мовознавчі розділи: фонетику, словотвір, лексику. Потрібно було відшукати легенду на задане слово, пригадати твори, у яких згадується певне слово, скласти зі словом рекламу.

А ще учні старалися виготовити леп-бук таким, щоб його було цікаво розглядати.

Завдання настільки виявилися цікавими, що робота продовжувалася протягом двох годин, а то й довше (адже час був не обмежений). В результаті вийшли чудові, пізнавальні леп-буки. Усім було цікаво подивитися на свій результат у порівнянні з іншими.