Відкриття табору

04.06.19 відбулося відкриття шкільного табору «Дивограй». Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.

На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування була проведена гра «Посмішка другу». А об’єднала та створила дружню атмосферу всім присутнім колективна та рухлива розважально-ігрова програма,  яку провела  Волощук Олена Сергіївна. На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.

Отож, маємо надію, що сьогоднішній день запам’ятається дітям не тільки іграми, піснями, розвагами, а ще смачним обідом в шкільній їдальні!