«Мотиваційна школа – ключ до успішної діяльності».

Педагоги ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 стали учасниками освітнього нетворкінгу «Мотиваційна школа – ключ до успішної діяльності».

Модератор Алла Поліщук розпочала захід із мотиваційної вправи. Асоціативний ряд педагогічного кроссенсу». Прослухавши міні-лекцію з елементами бесіди «Нормативне підгрунтя мотиваційної школи» та переглянувши презентацію концепції мотиваційної школи А.Макліна, педагоги з інтересемом долучилися до вправи «Формування освітньої траєкторії професійного розвитку вчителя».

Під час практичних завдань: «Генерація QR-кодів», «Освоєння мобільного додатку доповненої реальності Освіта 4Д+», «Складання базового маркетинг-міксу школи, використовуючи «концепцію 4Р» учителі використовували власні гаджети.

За підсумками роботи нетворкінгу кожен висловився з приводу розширення власного світогляду та необхідності використання нових технологій у роботі з метою покращення мотивації навчання школярів.