Календар новин 

<< < Жовтень 2020 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Подільські орли 

Новини

«Ми майбутні олімпійці»

З нагоди проведення Олімпійського тижня здобувачі освіти початкової  ланки взяли участь у конкурсі малюнків «Ми майбутні олімпійці». Конкурс проводиться з метою популяризації фізичної культури і спорту серед дітей  та заохочення дітлахів до щоденних занять фізичною культурою і спортом.

Юні художники за допомогою олівця або фарб розповіли  про своє бачення здорового способу життя, улюблений вид спорту та спортивні уподобання. Найкращі малюнки були нагороджені призами.

Детальніше: «Ми майбутні олімпійці»

«Наші олімпійці»

10.09. 2020 для здобувачів освіти Славутської гімназії № 6 були проведені виховні години «Наші олімпійці» та ведіолекторії «Olympikstories, на яких учні дізналися про історію Олімпійських ігор та познайомилися з видатними спортсменами, які досягли високих результатів у спорті та прославили наше місто та нашу державу.

Детальніше: «Наші олімпійці»

Ми за рух , рух – це життя!

Заняття фізичною культурою, спортом, ранкова зарядка, правильне харчування – запорука гарного самопочуття та відмінного стану здоров’я людини. Кожного ранку вчителі фізичної культури проводять зарядки на свіжому повітрі . Здобувачі освіти активно та охоче виконують комплекси фізичних вправ, отримуючи позитивні емоції. Зарядившись бадьорістю, учні з гарним настроєм приступають до навчання. Адже ранкова гімнастика сприяє підвищенню розумової діяльності, викликає радісні відчуття. Тож, ми за рух, бо рух – це життя!

Детальніше: Ми за рух , рух – це життя!

«Швидше! Вище! Сильніше»

З метою розвитку олімпійського руху, у  Славутській гімназії № 6 був проведений Олімпійський урок.

Основна мета олімпійського уроку – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

В ході проведення Олімпійського уроку учні гімназії дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги, вчителями були проведені естафети з елементами легкої атлетики: передача естафетної палички, попадання м’ячем в ціль, стрибки на дальність, швидкий потяг.

Між естафетами було проведено цікаву олімпійську вікторину. Такі уроки допоможуть навчати та виховувати учнів під знаком ідей і принципів патріотизму та олімпізму.

Детальніше: «Швидше! Вище! Сильніше»

«Старт! Увага! Руш!»

В рамках Олімпійського тижня, вчителями фізичної культури був проведений забіг «Старт ! Увага! Руш!» , у якому взяли участь здобувачі освіти гімназії. Щоб не порушувати умови карантину   забіг проходився в межах класу, де учні змогли позмагатися в спритності зі своїми однокласниками.

Вчителі фізичної культури  завжди вчать своїх вихованців цінувати власне здоров’я, залучають їх до активних занять фізичною культурою та спортом , виховують в учнів потребу в постійній руховій активності, для зміцнення власного здоров’я.

Детальніше: «Старт! Увага! Руш!»

«Олімпійський тиждень»

З 7 по 11 вересня 2020 року в Славутській гімназії № 6 проходив «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

В рамках Олімпійського тижня  вчителями фізичної культури були проведені олімпійський урок «Швидше! Вище! Сильніше», спортивний забіг «Старт! Увага! Руш!», конкурс малюнків «Ми майбутні олімпійці», для учнів 2 –х класів, виховна година «Наші олімпійці», «Олімпійські перерви». Проведені заходи  мають велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до занять спортом.

Детальніше: «Олімпійський тиждень»

Перший урок

Перший урок в навчальному році — важлива подія для усіх учнів. Важливо, щоб початок нового навчального року налаштував здобувачів освіти на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

«Життя врятує обізнаність!» - саме під таким гаслом розпочався новий навчальний 2020-2021 рік. Адже зараз особливий час. Ми маємо бути сумлінними та свідомим громадянами своєї країни та колективно працювати над тим, щоб наша країна була не лише квітучою, але й здоровою.

Учителі ретельно продумували кожен момент свого уроку, щоб якомога краще пояснити дітям нові правила, які діятимуть у навчальному закладі в умовах пандемії.

Детальніше: Перший урок

Привіт, гімназія!

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до гімназії, щоб знову сісти за парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і дев’ятикласників  особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів девятого  класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2021 року.

Свято Першого дзвоника відбулося у форматі танцювального батлу між першокласниками і випускниками, а далі захоплюючий квест. Здобувачі освіти першого класу зуміли помандрувати цікавими станція нашої гімназії і висадили «Алею Першокласника», яка буде радувати їх своїми квітковими барвами.

Детальніше: Привіт, гімназія!

Підготовка до нового навчального року

Список учнів 1 го класу на 2020-2021 н.р.

Список учнів 1 го класу на 2020-2021 н.р.