Календар новин 

<< < Січень 2022 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30
31            

Подільські орли 

Оголошення!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у місті та з метою запобігання поширення захворюваності на грип та ГРВІ серед учасників освітнього процесу, з 25 січня 2022 року освітній процес у закладі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

У гімназії дистанційне навчання буде здійснюватись за допомогою Google Workspace for Education Fundamentals.

Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися синхронно (у режимі реального часу) та асинхронно (через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час).

 

Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками. Також просимо не нехтувати режимом дня. Заняття будуть проводитись відповідно до раніше складеного розкладу уроків та дзвінкі, інформацію про які класні керівники та класоводи вчасно розміщуватимуть у соціальній мережі групи класу. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 08.30 вчасно розпочати навчальний день.

Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні. Надзвичайно важливим є також і процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.00 до 17.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя.

3. Якщо з будь-яких причин учителька-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу school6@meta.ua для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання. Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у полі «Тема» напишіть прізвище та ім’я вчителя, з яким Ви не змогли зв’язатися. Якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, у якому навчається Ваша дитина.

Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до онлайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Під аватаркою Вашої дитини може бути лише її ім’я або власне фото, інші заставки використовувати заборонено.

Обговорюйте уроки з дітьми.

Про виявлення фактів порушення етики повідомте класного керівника.

Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю. Бувають ситуації, коли учні здають порожні файли. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.

Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

З повагою адміністрація Славутської гімназії №6.