Шкільна символіка 

Інформація

Нормативно-правова база

 Нормативно-правові документи 
        щодо організованого початку нового 2020/2021 навчального року

                                                          Сторінка оновлюється протягом навчального року

                                                                                          ЗАКОНИ

Закон України "Про освіту"

Закон України «Про повну загальну середню освіту» 

Закон України "Про позашкільну освіту"

                                                                            Постанови КМУ

Головного санітарного лікаря:

                                                                                          Розпорядження

                                                                                                     Накази

МОН

Початкова освіта

                                                      Загальна середня освіта

                                                                                         Листи МОН

                                                                                        Листи ІМЗО

                                                                                        Методичні рекомендації

Про нас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Адресавул. Острозька, 15; (03842) 2-26-68,

school6@meta.ua;   www.school6.url.ph

Школа має свою емблему, прапор та гімн, що символізують всі аспекти нашої діяльності: навчання, виховання, творчість.

Девіз роботи школи:

«Допоможемо дітям стати освіченими, здоровими, щасливими».

Творче кредо педагогічного колективу:

“Розум в думках, чесність у серці, здоров'я в тілі”.

Бренд-нейм закладу З 2003 року в школі функціонує сучасна модель навчального закладу – «Школа сприяння здоров’ю». У 2006 році заклад став переможцем обласного та Всеукраїнського конкурсу-захисту     сучасної моделі навчального закладу – «Школи сприяння здоров'ю».  У 2009 році заклад підтвердив стасус переможця і занесений до         Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю як освітньо-інформаційний центр.

Пріоритети освітньої політики закладу:

У навчальному закладі панує тверде переконання, що кожен учень це – неповторна і унікальна особистість, тому пріоритет вільного розвитку дитини є базовим принципом в управлінській діяльності.

Метою навчання в школі є виявлення і розвиток здібностей кожної   дитини, формування духовно багатої, фізично розвинутої творчо мислячої, конкурентно – спроможної особистості – громадянина України. Структура «Школи сприяння здоров'ю» базується на дисциплінах валеологічного спрямування, передбачених навчальним планом: «Екологія і валеологія людини», «Пізнай себе», «Основи вибору професії», «Основи екології», «Азбука споживача». Тренінгові заняття за програмами: «Життя без гачка (проект «Діалог»), «Рівний-рівному»; «Школа проти СНІДУ».

В закладі діють: Піклувальна рада (голова Корсун А.П.), Рада школи (голова Панчук Н.П.), батьківський комітет (голова Кухарець П.К.), дитячо-юнацьке об'єднання «ТЕМП».

На сьогоднішній день в закладі навчається 400 учнів. Дитина є головною особою навчально-виховної діяльності школи. До послуг школярів: 17 навчальних кабінетів, комп'ютерний, інтерактивний класи та бібліотека з доступом до мережі Інтернет, актова зала, музей історії школи, медичний супровід, соціально-психологічний супровід НВП, висококваліфікований педагогічний колектив, який постійно спрямовує діяльність на пошук інноваційних технологій, зорієнтованих на створення умов для збереження та зміцнення здоров'я школярів.

Якісний склад педколективу

yakisny1 yakisny2

Педагогічний колектив школи нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації управління освіти і науки.

Протягом останніх 3-х років переможцями постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» стали 26 педпрацівників; зав. бібліотекою Тарасюк Г.Й.—переможець Всеукраїнського конкурсу бібліотечних сайтів (2011). Педагоги школи популяризують свою діяльність через виступи на семінарах, конференціях, участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», «Класний керівник року». 10 педагогів закладу мають публікації в педагогічній пресі.

4 учні школи стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, 9 учнів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН. Учні школи у складі міської команди з футболу стали переможцями обласних змагань, є неоднарозові призери обласних змагань з техніки пішохідного туризму.

Навчання за спортивним та хіміко-біологічним профілем створює реальні умови для кожного учня для побудови індивідуальної освітньої траєкторії. 38% випускників обирають професії, пов'язані з профілем     закладу.

Школа підтримує зв'язки з Львівським державним університетом фізичної культури, в якому отримують освіту 18 випускників закладу.

Соціально-педагогічні ініціативи закладу   здійснюються через реалізацію навчально-виховних програм та проектів: «Якість», «Інтелект», «Індивідуальна освітня траєкторія», «Молодь за здоровий спосіб життя», «Парад квітів біля школи», «Клас року», «Соціум».  Логічним продовженням роботи закладу як «Школи сприяння здоров'ю» є організація оздоровлення учнів у пришкільному таборі з денним перебуванням «Диво грай».

Сьогодні впевнено можна сказати, що наша школа – це школа здоров'я і радості для учнів, школа творчості для педагогів, школа спокою для батьків.

Навчальний заклад обслуговує

clip image002Навчальний заклад, в якому Ви навчаєтесь, обслуговує
старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції
у справах дітей Славутського РВ УМВС
лейтенант міліції

Попель
Вадим Миколайович

р.тел. 2–14– 63


моб. тел..097–427–17–62
E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З усіма питаннями, що належать до компетенції СКМСД, Ви можете звернутись за телефонами:

Чергова частина Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області працює цілодобово
Адреса: м. Славута, вул. Козацька, 33
Телефони: 102 або 7-32-02, 2-14-91
електрона адреса Управління КМСД МВС : Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Профілактика вживання алкоголю

ІНФОРМАЦІЯ

на   тему « Профілактика вживання алкоголю та тютюнопаління серед

неповнолітніх : нормативно-правовий аспект»

(за метеріалами листа МВС України УМВС України

в Хмельницькій обл. від 11 червня 2013 року № 36/373 )

         Зловживання дітьми алкоголем є однією з найбільш серйозних проблем, які становлять загрозу. Це призводить до створення умов для злочинів проти особи, криміногенної атмосфери. Уживання дітьми алкогольних напоїв -соціальна і особистісна проблема або, іншими словами, проблема дозвілля (структурування часу), визначення мети в житті та задоволеності різного роду стосунками, у тому числі батьки - діти, діти - однолітки, однокласники.

         На сьогодні проблема пияцтва серед дітей не втратила своєї актуальності передусім через популяризацію алкогольних напоїв в засобах масової інформації, доступності напоїв, їх порівняну дешевизну, недооцінки наслідків шкідливого впливу алкоголю на організм дитини як самою дитиною, так і батьками, традиції вживання алкогольних напоїв у сімї та участь у цьому дитини, відсутність альтернативних видів проведення дозвілля дитиною, а також дієвого контролю батьків за місцем, способом проведення дозвілля дитиною та колом зв'язків.

                               Витяги з нормативно – правових актів

         Чинне     законодавство     передбачає     настання     адміністративноївідповідальності   за   порушення   правил   торгівлі   пивом,   алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами.

       Зокрема, у ч.2 ст. 156 КУпАП зазначено:

порушення   працівником   підприємства   (організації)   торгівлі   або громадського   харчування   правил   торгівлі   пивом   (крім   безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: торгівля пивом (крім безалкогольного),   алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами   в приміщеннях або на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена, а так само торгівля пивом (крім безалкогольного),алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами через торгові автомати чи неповнолітніми особами, а також продаж пива (крім

безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років,або продаж тютюнових виробів в упаковках, що містяь менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар), - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неопадкованих мінімумів доходів громадян.

         Відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 №854, зокрема:

п.10. Продаж: алкогольних напоїв громадянам, які не досягли 18-річного віку, забороняється. В разі виникнення сумніву щодо віку покупця продаж: алкогольних напоїв здійснюється за умови пред'явлення документа, що засвідчує його вік.

п.11. Не дозволяється здійснювати продаж: алкогольних напоїв працівниками суб'єкта господарської діяльності особам, яким не виповнилося         18 років.

Згідно наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України „Про затвердження Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами" від 24.07.2002 №218, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.08.2002 за №679/6967.

         п.11. Продаж тютюнових виробів забороняється:

         особами, які не досягли 18 років;

                особам, які не досягли 18 років;

                у приміщеннях та на території дошкільних, навчальних закладів і закладів охорони здоров'я;

                у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, якими здійснюється торгівля товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельнихорганізацій;

                у місцях проведення спортивних змагань;

                в інших місцях, визначених органами місцевого самоврядування;

                з торгових автоматів;

                з полиць самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках);

                в упаковках, що мість менше ніж 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар);

                з рук та в не визначених для цього місцях торгівлі.

Продавець тютюнових виробів у разі виникнення сумніву щодо досягнення покупцем 18-річного віку має право вимагати в нього документ, що засвідчує вік.

Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР

Стаття 1. Визначення основних понять і термінів.

алкогольні напої - продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць, які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодами 2204, 2205, 2206, 2208;

Примітка: приклади алкогольних напоїв по кодам - 2204 (вино), 2205 (вермут), 2206 (сидр, перрі), 2208 (горілка, настоянка, ЛГВ);

слабоалкогольні напої - алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 1,2 до 8,5 відсотка об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г на 100 смЗ, виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю;

Примітка: приклади слабоалкогольних напоїв «Шейк», «Лонгер» - вони не маркуються марками акцизного податку з причини вмісту спирту до 8,5 відсотка об'ємних одиниць. Але для їх реалізації потрібна наявність ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

пиво - насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203;

Примітка: пиво не відноситься до алкогольних або слабоалкогольних напоїв.

Стаття 152. Обмеження щодо споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів

Забороняється споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових:

1)у закладах охорони здоров'я, крім споживання столових вин на території санаторіїв у спеціально відведених місцях;

2) у навчальних та освітньо-виховних закладах;

3) у   громадському   транспорті   (включаючи   транспорт   міжнародного
сполучення), на зупинках транспорту, у підземних переходах;

4) у закладах культури;

5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

6) у ліфтах і таксофонах;

7) на дитячих майданчиках;

8) на спортивних майданчиках;

9) у   приміщеннях   органів   державної   влади   та   органів   місцевого
самоврядування, інших державних установ.

                     Забороняється куріння тютюнових виробів:

1) у ліфтах і таксофонах;

 1. у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’ я;
 2. у приміщеннях та на території навчальних закладів;
 3. на дитячих майданчиках;
 1. у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих
  споруд та закладів фізичної культури і спорту;
 2. у під'їздах житлових будинків;
 3. у підземних переходах;
 4. у транспорті загального користування, що використовується для
  перевезення пасажирів;
 5. у приміщеннях закладів ресторанного господарства;

10)  у приміщеннях об'єктів культурного призначення;

 1. у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого
  самоврядування, інших державних установ;
 2. на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів:

1) у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності;

2)у приміщеннях готелів та аналогічних засобів розміщення громадян;

 1. у приміщеннях гуртожитків;
 2. в аеропортах та на вокзалах;

У місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: "Куріння заборонено!".

У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: "Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!".

Власник, уповноважені ним особи або орендарі відповідних споруд чи окремих приміщень зобов'язані відвести спеціальні місця для куріння, сумарна площа яких не має перевищувати 10 відсотків загальної площі відповідної споруди чи приміщення, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму.

У місцях для куріння має бути розміщено прямокутний графічний знак із текстом такого змісту: "Місце для куріння" та інформація про шкоду, яку завдаєздоров’ю людини куріння тютюнових виробів, із текстом такого змісту: "Куріння шкодить Вашому здоров'ю!".

На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити споживання пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів.        Примітка: відповідно ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР за необладнання спеціально відведених для куріння місць та нерозміщення наочної інформації, передбаченої статтею 152 цього Закону, обумовлена фінансова санкція 3400 гривень;

         Стаття 153. Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів

         Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

 1. особами, які не досягли 18 років;
 2. особам, які не досягли 18 років;
 3. у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорониздоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;

4) у приміщеннях   спеціалізованих   торговельних   організацій,   щоздійснюють   торгівлю   товарами   дитячого   асортименту   або   спортивнимитоварами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельнихорганізацій;

 1. у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);
 2. з торгових автоматів;
 3. на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках таалкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);
 4. поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);
 5. у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
 1. з рук;
 2. у невизначених для цього місцях торгівлі.

        Забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

        На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради

в   межах   відповідної   адміністративної   території   можуть   заборонити   або

обмежити   продаж   пива   (крім   пива   у   пластиковій   тарі),   алкогольних,слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів.

        Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво   (крім   безалкогольного),   алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт абоінші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

         У разі відмови покупця надати такий документ, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.

Дочірні категорії